تاریخچه شرکت معتبر گلرویان

تاریخچه

شرکت گلرویان؛ در سال 1382 تاسیس و پس از گذشت بیش از یک دهه فعالیت.با سرمایه ثبتی با توان تولید ۲۵۰ هکتار گلخانه مکانیزه در سال و با بهره مندی از کارخانجات خود بعنوان بزرگترین تولید کننده و صادر کننده سازه و لوازم و تجهیزات گلخانه ای در ایران شناخته شده است. این شرکت با استفاده از خطوط تولید ، اخذ نمایندگی و همکاری با معروف ترین شرکت های اروپائی و همچنین با بهره گیری از برجسته ترین واحدهای فنی و مهندسی در صنعت گلخانه ای ؛ به فعالیت هایی همچون مشاوره ، طراحی و اجرای گلخانه می پردازد.گلخانه مکانیزه ساخت شرکت گلرویان به گونه ای طراحی شده اند که با ایجاد محیطی ایده آل در گلخانه امکان تولید و برداشت بیشتر محصول را با بالاترین کیفیت فراهم می سازد.با پشتوانه مجموعه ای مجرب، شرکت مهندسی گلرویان در حوزه گلخانه های مدرن تبدیل به شرکتی پیشرو شده و همچنین توانسته طراحی و ساخت انواع گلخانه های پلاستیکی، پلی کربن و شیشه ای را در کارنامه خود ثبت کند. این شرکت با بهره مندی از توان فنی و تولیدی خود توانسته در مدت کمتر از 20 سال بیش از ۱۰۰ پروژه در ایران و کشورهای اروپایی به اجرا برساند که این موضوع شرکت گلرویان را تبدیل به یک برند شناخته شده جهانی کرده است.خدمات این شرکت از ابتدای شروع عملیات ساخت تا تحویل نهایی پروژه، آموزش، بهره برداری و خدمات فنی پس از اتمام پروژه تحت قالب خدمات ویژه گلرویان می باشد. هدف اصلی گروه شرکت مهندسی گلرویاندستیابی به راندمان بالا با بهره گیری از تکنولوژی روز و استفاده از اجزا و قطعات با کیفیت در پروژه می باشد.

شرکت مهندسی گلرویان:

مجموعه ای کامل از تمام نیازهای شما در صنعت گلخانه با بیشترین تنوع در کیفیت، قیمت و برند محصولات طراحی شده برای شما

چشم‌انداز

چشم‌انداز شرکت گلرویان

موفقیت و پیشرفت شما، به روایت ارائه آخرین تکنولوژی و ارزش آفرینی در کسب کار شما

مأموریت

مأموریت شرکت گلرویان

ارائه راهکارهای خلاق و مؤثر برای تاسیس گلخانه با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت، با تمرکز به مشتریان ما در رشد کسب و کار و تحقق اهداف تجاری‌شان کمک می‌کند

heavy

برنامه های استراتژیک

مقدمه

گروه مهندسی شرکت گلرویان با بهره مندی از کادر مجرب و کارشناسان فنی خود تبدیل به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ساخت گلخانه های مدرن شده است. شرکت ما در زمینه طراحی و ساخت گلخانه های مدرن شیشه ای، پلی کربنات و نایلونی .و… مجموعه های گلخانه ای فعالیت می کند. همچنین تأمین ماشین آلات موردنیاز در دوره بهره برداری گلخانه ها و تولید تجهیزات کشاورزی جزء خدمات شرکت گلرویان می باشد.

شرکت گلرویان با بهره مندی از دانش فنی و توانایی تولید سبب شده در منطقه اروپایی و آسیایی، بیش از ۱۰۰ پروژه بزرگ گلخانه ای را در کارنامه خود به ثبت برساند. سیاست کلان شرکت، افزایش بهره وری و راندمان با استفاده از مصالح با کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در این حوزه می باشد.

اهداف

اهداف گروه مهندسی شرکت گلرویان بهره وری از موارد زیر است:

رضایت مندی مشتری در خصوص کیفی و کمی در زمینه تولید محصولات گلخانه ای.

ساخت مجتمع های گلخانه ای با پیشرفته ترین تکنولوژی جهانی و ایجاد رقابت سالم در زمینه ساخت با شرکت های پیشرو در حوزه فعالیتمان.

ساخت گلخانه های مدرن در حوزه فعالیت مشتریان مان به صورت مدرن ترین و با کیفیت ترین نوع گلخانه هایی که در سراسر جهان ساخت می شود.

ساپورت و پشتیبانی بخش کشاورزی حوزه فعالیتمان. 

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]